Skontaktuj się

__________________________

ZAMÓWIENIA OD 100 ZŁ  ♣  DARMOWA WYSYŁKA

__________________________

 

Masz dodatkowe pytania ?

Zadzwoń tel. 796 084 715  lub  napisz do nas wiadomość na Facebook lub na INSTAGRAM 

mail sales@abirose.pl

 

Koszt dostawy:

1.) • Zamówienia od 100 zł – 0 zł (darmowa wysyłka)

 

2.) • Zamówienia poniżej 100 zł (koszt zgodny z aktualnym cennikiem)

• Paczkomat InPost – 17 zł 

• Kurier InPost – 22 zł

• Kurier DHL – 24,90 zł 

__________________________________________

Czas wysyłki i dostawy

1.) Towar przygotowujemy i wysyłamy do 2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie

2.) Czas dostawy uzależniony jest od firmy kurierskiej InPost lub DHL  (zazwyczaj 1 – 2 dni robocze)

3.) Zamówienie zostaje automatycznie anulowane z chwilą braku wpłaty w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia. 

 

Zwroty

1.) Firma ABI ROSE FOR BRIDES gwarantuje możliwość wymiany lub zwrotu w przypadku gdyby zamówiona biżuteria nie spełniała Państwa oczekiwań.

2.) Termin zwrotu to 14 dni od chwili odebrania przesyłki od kuriera lub z paczkomatu. Zwrot następuje na koszt kupującego.

3.) Produkt zwracany musi posiadać komplet nienaruszonych metek oraz oryginalne pudełko produktowe z logo ABI ROSE FOR BRIDES. Proszę nie odklejać zaplombowanych metek podczas mierzenia. Jest to bezwzględny warunek zwrotu

4.) Produkty wykonane ręcznie, na indywidualne zamówienie klienta, nie podlegają zwrotowi. Produkty personalizowane są wyraźnie oznaczone przy opisie produktu. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

 

Informacje dodatkowe

1.) Dostawa produktów zamówionych w sklepie jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

2.) Ze względu na dostawę przesyłki za pośrednictwem firm kurierskich InPost lub DHL, wymagane jest również podanie numeru telefonu kontaktowego

3.) Podczas odbioru przesyłki dostarczonej przez kuriera, Klient powinien sprawdzić w obecności kuriera stan opakowania zewnętrznego przesyłki. W przypadku  uszkodzenia opakowania przesyłki Klient powinien sporządzić wraz z kurierem protokół szkody, w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach podpisanych przez Klienta i kuriera.

4.) W sytuacji, w której przesyłka nie zostanie doręczona Kupującemu z jego winy Kupujący ponosi koszty ewentualnego, ponownego wysłania do niego towaru.

5.) Aktualny koszt dostawy doliczany jest do całkowitej ceny zakupionych towarów w naszym sklepie. 

 

Forma płatności

SZYBKI I BEZPIECZNY PRZELEW T.PAY – dzięki niemu zapłata za zakupione przedmioty jest prosta, szybka i co ważne – bezpieczna. Dzięki T.PAY realizacja płatność następuje w kilka minut – także w weekendy.

TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY – szczególnie polecany dla Klientów spoza terenu Polski, a mieszkających na terenie Unii Europejskiej. Numer konta firmowego do wykonania przelewu zostanie przesłany na podany przez Państwa adres email (po złożeniu i akceptacji zamówienia). 

 

sales@abirose.pl